Par mums


Kopš 2004. gada NEST STUDIO salons veiksmīgi darbojas Latvijas tirgū, nodrošinot saviem klientiem iespēju aprīkot māju no tādiem vadošajiem itāļu mēbeļu ražotājiem, kā Philipp Selva, Calligaris, Connubia, Arrital Cucine, Arredo3, Alberta, Alf Da Frè, Felis, LeComfort, Novamobili, Dr. Vranjes, Bubola & Naibo. Rūpējoties par personāla profesionalitātes līmeni, NEST STUDIO regulāri apmeklē starptautiskas izstādes Eiropā, kā arī studijas un apmācību seminārus no mēbeļu ražotājiem Itālijā.

Strādājot ar projektiem, mēs varam apvienot funkcionālus un dekoratīvus elementus interjerā , lai apmierinātu klienta vajadzības.


Plaša izvēle un nevainojamā kvalitāte

Luksusa greznums vai minimālisma vienkāršība, eleganta klasika vai moderna jaunumi . Perfekta krāsu un formas kombinācija jebkurā stilā. Viss, kas jums ir nepieciešams - ta ir vēlme, par pārējo parūpēsies mēbeļu salons NEST STUDIO .

Piedāvājam mēbeles no slavenākajiem un moderniem itāļu zīmoliem.

Ekspozīcijas no šiem un citiem ražotājiem var apskatīt pie mums salonā. Dažādu stilu un pārsteidzošu sortimentu diapazons, ļaus katram klientam atrast produktu , kas viņam iepatiktos. No 2004.gadā, mūsu salons sadarbojas tikai ar uzticamiem piegādātājiem. Lai to panāktu, mēs regulāri apmeklējam ražotājus , lai noskaidrotu viņu ekonomisko stabilitāti, apmeklējam starptautiskajās mēbeļu izstādēs.

Apstiprināt faktu, ka ražošana Itālijā katra gadījumā divu veidu sertifikāti - «Certificato 100% Itālija» un Eiropas standarts "ISO».


Lielisks serviss

- Augsti kvalificēti darbinieki , kas padarīs vissarežģītāko uzstādīšanu optimālā laikā.

- Minimālais piegādes laiks tiek nodrošināts optimizējot loģistikas iespējas un sadarbību ar piegādātajiem .


Kāpēc mēs vienmēr pirmie

Jaunumi ir vienmēr mūsu veikalā, jo mēs veicam iepirkumus uzreiz pēc izstādes. Salons NEST STUDIO tiek uzskatīts par līderi mēbeļu tirgū, jo mums ir ne tikai populārākais, bet arī visvairāk svaigas idejas.

Mūsu pārstāvji regulāri piedalās skatēs Milānā, Parīzē un Rīgā. Cieša sadarbība ar vadošajiem arhitektiem un dizaina studijas Rīgā ļauj izveidot stilīgu un radošus dizaina projektus